reklama

Żul Wars

Żul Wars
Strona główna z gry
Na początku był CHAOS - wielka otchłań, pełna siły twórczej i boskich nasieni, masa nieuporządkowana, ciężka i ciemna, mieszanina ziemi, wody, ognia i powietrza. Z tej otchłani wyłoniły się trzy potężne bóstwa, pierwsza trojca królewska: Żul (Woda), Student (Niebo) i Drech (Ziemia).

Na początku Żul, Student i Drech tworzyli bardzo udane trio, potem jednak ich drogi się rozeszły. Po okaleczeniu Żula przez własne dziecko "Kaca", Student związał się z "Nic nie robieniem", a Drech z "Wyłudzeniem".

Razem z bogami rodził się świat. Nad ziemią, która jako ląd stały wydobywała się z chaosu, świeciło młode słońce, a z chmur spadały deszcze obfite. Podniosły się pierwsze lasy i ziemię przykryła wielka, szumiąca puszcza. Po nieznanych wzgórzach błądziły rzadkie zwierzęta. Z wolna rzeczy zaczęły przybierać znajome kształty. Źródła znalazły swoje groty, a jeziora wygodne kotliny; góry śnieżnym grzbietem zarysowały się na jasnym niebie.

Zapanowała niezgoda, zazdrośc i przemoc. Trwały nieustanne walki między trzema wszechmocnymi bóstwami.
Mijały tysiąclecia...Walka trwała. Nie było Zwycięzcy

Nagle im oczom ukazało się dziwne światło na niebie, poruszające się po linii łamanej. Latało ono nad nimi. Zobaczyli pojazd w kształcie dysku, wielkości około dwudziestu metrów, z czerwonym światłem i rzędem okienek z boku. Przerażeni zamarli w bezruchu. Usłyszeli wówczas dziwne, brzęczące odgłosy i stwierdzili, że wszystko w okołó wibruje. Nagle poczuli senność, a gdy wrócili do normalnego stanu, stwierdzili, że znajdują się w świecie zupełnie innym niż dotychczas.

Usłyszeli głos, który powiedział:

Jestście w wieku XXI nowej ery. Ery Ryb. Teraz jesteście śmiertelnikami, a wasze postacie zostały powielone, postokroć. Waszym celem jest roztrzygnięcie sporu raz na zawsze. Niech wygra najlepszy.


żulerska, RPG,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Knights Plemiona ONA i ON


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych