reklama

Wygraj Ligę Mistrzów

Wygraj Ligę Mistrzów
Strona główna z gry
Wygraj Ligę Mistrzów to gra oparta na kultowym konkursie Wygraj Ligę - największym piłkarskim menedżerze w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje, Wygraj Ligę Mistrzów dotyczy rozgrywek Champions League, natomiast Wygraj Ligę to polska ekstraklasa.

Na czym polega gra?
Gra polega na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej drużyny piłkarskiej, złożonej z piłkarzy biorących udział w Lidze Mistrzów. Osiągnięcia uczestnika konkursu zależą od wyników, jakie uzyskają wybrani przez niego zawodnicy w prawdziwych meczach. Gra stwarza więc niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w roli prezesa i menedżera profesjonalnego klubu piłkarskiego.

Dlaczego warto grać?
W naszej grze, każdy może poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach, może świętować osiągnięty na boisku sukces i wygrywać nagrody. Do tego potrzebna jest - niekoniecznie duża - wiedza o polskich piłkarzach, zdolność podejmowania decyzji, instynkt oraz sporo szczęścia.


sportowa, manager piłki nożnej, Liga Mistrzów, Champions League,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Goal League Duel online X-Wars Space4k BloodWars


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych