reklama

Wygraj Ligę

Wygraj Ligę
Strona główna z gry
Wygraj Ligę to zabawa oparta o zasady popularnych na rynku piłkarskich gier fantasy, gdzie użytkownik wciela się w rolę menedżera drużyny stworzonej z piłkarzy w tym przypadku biorących udział w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Ich prawdziwe osiągnięcia skutkują zdobywaniem punktów w wirtualnej grze.

Na czym polega gra?
Gra polega na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej drużyny piłkarskiej, złożonej z piłkarzy grających w T-Mobile Ekstraklasie.

Osiągnięcia uczestnika konkursu zależą od wyników, jakie uzyskają wybrani przez niego zawodnicy w prawdziwych meczach ligowych. Gra stwarza więc niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w roli prezesa i menedżera profesjonalnego zespołu piłkarskiego.

Dlaczego warto grać?
W naszej grze każdy może poczuć się jak prezes prawdziwego klubu, który ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach, może świętować osiągnięty na boisku sukces i wygrywać nagrody. Do tego potrzebna jest - niekoniecznie duża - wiedza o piłkarzach, zdolność podejmowania decyzji, instynkt oraz sporo szczęścia.

Do najważniejszych funkcji gry należą:

- punktacja na żywo (każdego dnia, kiedy rozgrywane są mecze T-Mobile Ekstraklasy, punkty zdobywane przez piłkarzy aktualizują się wg ich rzeczywistych osiągnięć, jednak z pewnym opóźnieniem wynikającym z działania skryptu przeliczającego)

- płynne zmiany ustawienia na boisku (jeśli np. wstawisz do pierwszego składu napastnika za pomocnika, ustawienie Twojej drużyny zmieni się automatycznie)

- zmieniające się ceny piłkarzy (w zależności popytu na danego zawodnika, jego cena może rosnąć lub spadać)

- automatyczne zmiany (jeśli któryś z Twoich podstawowych piłkarzy nie zagra w danej kolejce, jego miejsce zajmie zmiennik i to on będzie punktował)

- historia punktowania drużyny (dzięki niej dowiesz się krok po kroku za co Twoi piłkarze zdobywali punkty)


manager piłki nożnej, sportowa, football,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Black Moon Chronicles Travian Zakon Światła


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych