reklama

Wanderer

Wanderer
Strona główna z gry
Gra z gatunku cRPG, pozwalającą wcielić się w wybraną postać i przeżyć niezapomniane przygody w barwnym i bogatym świecie Idarionis. W obecnym stanie gra jest w ciągłym rozwoju. Dodawane są wciąż nowe lokacje do zwiedzania, nowi przeciwnicy do pokonania, nowe wyzwania do podjęcia. Na pewno nie zabraknie graczowi ciekawych wrażeń.

Do swojej dyspozycji bohater, w którego można się wcielić, ma 8 umiejętności przydatnych w walce na odległość czy w bezpośrednim starciu, później może się nauczyć dodatkowych, spośród 22 innych. Swój rozwój zacznie od podstawowej profesji Initiate i wybierze swoją własną ścieżkę rozwoju podzieloną na 5 etapów - do wyboru z 40 różnych profesji.

Aby łatwiej żyło się w Idarionis trzeba będzie mocno chwycić oręż i zapewnić sobie dobrą zbroję. A wybierać można w 5 klasach broni, w 5 różnych częściach zbroi, w licznych amuletach i pierścieniach. W sumie setki przedmiotów powszechnie dostępnych. Na dobrych szperaczy i eksploratorów czekają dobrze ukryte i pilnie strzeżone artefakty i unikaty jedyne w swoim rodzaju.

Dodatkowo, aby zwiększyć swoje szanse w boju, można się nauczyć czarów do ataku czy też do obrony. Stwórz swoją postać, stań do boju z innymi graczami, z hydrami, wywernami, smokami czy hordami ożywieńców!


cRPG, MMORPG, RPG,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Vis Arcana Damoria Korsarze


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych