reklama

Virlandia

Virlandia
Strona główna z gry
Virlandia nie jest grą zaplanowaną od początku do końca. W wielu jej miejscach żyją smoki. Tylko że jedynie taki system umożliwia jej rozwój i ewoluowanie. Umożliwia graczom współtworzenie gry. Bardzo dużo pomysłów zostało zaadaptowanych, aby usprawnić skomplikowany mechanizm. Ten nie jest idealny, bo wtedy już nic nie pozostałoby do zrobienia. A tak, zagłębiając się w ten wirtualny świat otrzymujemy do niego klucz, niezwykle cenną możliwość kształtowania tej sztucznej rzeczywistości. Może dlatego staje się tak prawdziwa? Mam nadzieję, że swoim opisem rozpaliłem choć iskierkę zainteresowania. Nie pozostaje mi już zatem nic innego, jak tylko zaprosić Was do wspólnej rozgrywki.

Rozpoczynając grę, osiedlamy się w którymś z regionów państwa. Dysponując niewielką stosunkowo kwotą, odrobiną ziemi oraz czystym kontem, zaczynamy tworzyć swoje gospodarstwo, ucząc się jednocześnie praw virlandzkiej ekonomii. Można postawić na niezależność swojej produkcji, lub na osiągnięcie zysku, inwestując tylko w najbardziej opłacalne dziedziny. Oczywiście są to skrajne drogi rozwoju i nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć je w zależności od własnych preferencji. Wkrótce jednak okaże się, że ekonomia to tylko drugie dno. Im głębiej wchodzimy w świat Virlandii, tym bardziej daje nam się we znaki fabuła. Tutaj twórcy gry pozostawili bardzo dużą dowolność. Możemy śmiało sami określać naszą postać, tworzyć jej historię i motywacje. Ta część gry ma wiele wspólnego ze wspomnianymi wyżej grami RPG, a zdanie tego testu to wyższa szkoła jazdy.

W grze występuje :
34 towary, 29 budynków produkcyjnych, 12 typów jednostek wojskowych, gildie magów, szpiegów i złodzieji, 6 miast, 16 lokalizacji, uczelnie podnoszące kwalifikacje postaci (morska wojskowa i cywilna) , banki , klany, floty morskie handlowe i wojenne,


mmorpg, średniowieczna, strategiczna, ekonomiczna, rpg,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Stardoll Imperia Online Korsarze VM-Manager


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych