reklama

Tag: fantasy (22)

Margonem

Margonem

Margonem, to gra mmorpg osadzona w klimacie fantasy. Wybierz jedną z sześciu profesji, dobieraj ekwipunek spośród tysięcy przedmiotów, poznaj wspaniałych znajomych i wspólnie stawcie czoła potężnym potworom.
Seafight

Seafight

Seafight to Twoja przygoda fantasy w czasie rzeczywistym: interesujące przygody na bezkresnym morzu z zaciętymi bitwami morskimi...
DarkOrbit

DarkOrbit

DarkOrbit to super gra akcji na Twoją przeglądarkę. Fabuła rozgrywa się w kosmosie, gdzie walcząc w pojedynkę lub w sojuszach badacie nieznane tereny kosmosu
RedDragon

RedDragon

Red Dragon to ostatnia prawdziwa strategia turowa dostępna online. To gra polegająca na taktycznym planowaniu, a nie na klikaniu w kolorowe obrazki. To gra gdzie wygrywa lepszy strateg, a nie większy portfel.
Gladiatus

Gladiatus

W Gladiatus stajesz się wojownikiem gladiatorem, który ku uciesze tłumów, walczy z coraz silniejszymi przeciwnikami. Nie daj się zabić!!
Słowianie Nawija

Słowianie Nawija

Gra mmorpg przez przeglądarkę, w której wcielasz się w postać słowiańskiego woja. Jak wyglądało dawno temu życie w ostępach puszczy? Wyprawy w leśną gęstwinę, oddawanie czci bogom...
My Fantasy Online

My Fantasy Online

Darmowa gra typu RPG rozgrywaną za pomocą przeglądarki internetowej. W trakcie naszej wędrówki natrafimy na różnorodne zadania, spotkamy wiele postaci, odwiedzimy niebezpieczne lochy i stoczymy mnóstwo przygód.
Time Edge Czas Wojny

Time Edge Czas Wojny

Czas Wojnsy (Time Edge) to gra strategiczna z elementami RPG. Akcja gry toczy się przez sześć różnych epok, w których gracz rozbudowuje swoje miasto i kolonizuje...
BloodWars

BloodWars

W grze wcielasz się w postać jednego z tysięcy wampirów walczących o dominację w ostatnim mieście na Ziemi.
Imperium

Imperium

Gra stanowi pożywkę dla wszystkich osób lubiących lochy, smoki i magiczne przygody oraz tych, które pragną odciąć się codzienności i wcielić w czarodzieja rzucającego potężne czary, druida warzącego eliksiry czy rzemieślnika (...)
Amorion

Amorion

Amorion to darmowa przeglądarkowa gra RPG dla wielu graczy, co oznacza że aby grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Rozgrywka polega na kreowaniu i rozwoju własnej Postaci w ramach współzawodnictwa z innymi graczami.
BattleKnight

BattleKnight

Odwaga w walce i zręczność władania mieczem - nie każdy wojownik godny jest miana rycerza. Wieczna sława czeka jednak na tego, kto stanie do turnieju i pokona swych przeciwników. Niech Twoje imię zostanie okryte nieśmiertelną chwałą!
Vis Arcana

Vis Arcana

Witaj duszo zbłąkana u bram królestwa Vis Acana, gdzie siła z magią się splata. Przestąp próg ostrożnie i stań mężnie do walki o lepszy żywot...
Crimson Creation RPG

Crimson Creation RPG

Crimson Creation RPG jest to gra online z gatunku Browser-Based RPG, w której gracz steruje swoją postacią za pomocą przeglądarki internetowej. W grze możliwa jest interakcja...
Zakon Światła

Zakon Światła

Gra postowa opierająca się na zasadzie żyjesz tu i tam. Jako że gra w głównej mierze opiera się na ludziach jest mnóstwo możliwości rozwoju i wypełnienia czasu gry.
Black Moon Chronicles

Black Moon Chronicles

Kultowa konwersja gry Kroniki Czarnego Księżyca w konwencji MMORPG.
Lodowe Szczyty PBF

Lodowe Szczyty PBF

PBF nieoparty na żadnym konkretnym systemie, bez sztucznych ograniczeń. Mało mechaniki, dużo narracji. Dla lubiących pisać.
GalacticWars

GalacticWars

Najlepiej rozbudowana gra kosmiczna w Polskim internecie. Mnogość opcji, kilkanaście zupełnie nowych, potężnych statków kosmicznych, kilka nowych, niezwykle silnych budynków obronnych, setki graczy, niesamowita atmosfera...
Kroniki Fallathanu

Kroniki Fallathanu

MMORPG osadzony w fantastycznym świecie Fallathanu. Przeżyj niesamowite przygody z grupą znajomych i spisz swoje własne Kroniki.
Smoki Nightwood

Smoki Nightwood

Spraw, że ze smoczego jaja wykluje się potężna bestia. Podróżuj, walcz, zdobywaj przedmioty, artefakty i składniki.
Santic

Santic

Santic.pl to w pełni darmowa, tekstowa gra RPG z elementami strategii i ekonomi rozgrywana przez przeglądarkę. W świecie o realiach wczesnego średniowiecza z elementami magii spotkasz wielu graczy z całej Polski.
Renesansowe Królestwa

Renesansowe Królestwa

Fascynujący świat przełomu średniowiecza i renesansu. Ponad 170 tyś graczy w całej Europie tworzy na nowo historię. Kim będziesz w Królestwach ? Walecznym rycerzem, bogatym handlarzem czy okrutnym bandytą napadającym na podróznych.

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
PimpLand Tanoth WarpFire


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych