reklama

Popmundo

Popmundo
Strona główna z gry
Popmundo to internetowa gra RPG i społeczność, w której gracze walczą o sławę w wirtualnym świecie przemysłu muzycznego. Gra rozgrywana jest w czasie rzeczywistym i trwa nawet wtedy, kiedy Ty nie bierzesz w niej czynnego udziału.

Rozpoczynasz grę jako Nikt, osoba która ma tylko nadzieje i marzenia. Ćwiczysz swoją muzykę, grasz kilka występów, zdobywasz fanów. Rozegraj wszystko jak trzeba, a wkrótce będziesz objeżdżać świat w ramach tournee, zdobywać najwyższe miejsca list przebojów i być na pierwszych stronach gazet dzięki skandalom!

Nie każdy jednak ma to coś, by zostać gwiazdą rocka. Może zainteresuje Cię bardziej kariera w biznesie, polityce, medycynie lub - nawet - przestępcza? A może chcesz po prostu się ustatkować, mieć dzieci i dom. Popmundo oferuje wiele alternatywnych stylów prowadzenia życia postaci.

Nigdy nie grasz z komputerem. Wszystkie napotkane postacie to prawdziwi ludzie z całego świata.


Czy trzeba płacić, żeby grać w Popmundo?
Nie. Popmundo jest absolutnie darmową grą. Zarejestruj się teraz i żyj życiem gwiazdy rocka - za darmo i zawsze.

Jednak niektóre sfery gry, które nie mają nic wspólnego z głównym jej nurtem, są dostępne tylko dla graczy którzy zdecydują się uiścić drobną opłatę. W ten sposób finansujemy grę, nie zalewając Cię reklamami.


Czego potrzebuję, by grać?
Cała gra rozgrywana jest przez przeglądarkę internetową. Więc jeśli widzisz ten tekst - to masz już wszystko czego potrzebujesz. Oczywiście do tego dochodzi jeszcze adres e-mail, by potwierdzić proces rejestracji.


kariera, towarzyska, muzyka,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Farmersi CosmoPulse2 ONA i ON Hattrick GoalUnited


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych