reklama

ManagerZone

ManagerZone
Strona główna z gry
ManagerZone, czyli najlepszy przeglądarkowy manager piłki nożnej i hokeja na lodzie. Tak na prawdę nie tylko gra a cała międzynarodowa społeczność, której obecność poczujesz już od pierwszego dnia w grze. Od 2001 roku, gdy pojawiła się w Szwecji, rozrosła się już na wszystkie kontynenty do ponad 100 krajów. Kilkaset tysięcy menadżerów każdego dnia próbuje swoich sił w walce o zwycięstwo, wśród nich liczna grupa Polaków.

ManagerZone jest grą, której największą zaletą jest klimat, jaki tworzą Polscy menadżerowie. W MZecie nie ma jednego, gotowego schematu prowadzącego do zwycięstwa. Każdy może sobie wypracować swój własny styl, którym poprowadzi drużynę do zwycięstwa. Możesz zacząć tylko od juniorów, skupić się na ich optymalnym szkoleniu i zbieraniu doświadczenia podczas rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych U18, U21 i U23. Wolisz od razu skupić się na seniorach? Proszę bardzo, szukaj wzmocnień na rynku transferowym a później idealnie ustaw swoich graczy na boisku. Rywalizuj z innymi w ligach i pucharach pnąc się w górę w rankingach krajowych i światowych. Gdy już osiągniesz sukces i będziesz najlepszy spotkać Cię może jeszcze jedna nagroda. Zostaniesz wybrany selekcjonerem reprezentacji Polski. Zdobądź złoto na Mistrzostwach Europy czy Świata a zyskasz nieśmiertelna chwalę i uznanie. Oprócz umiejętnego treningu, zmysłu taktycznego musisz zadbać również o infrastrukturę. Rozbudowany stadion i dobre wyniki przyciągają kibiców. Ci napełnią Twoją kieszeń kasą, za nią kupisz lepszych zawodników, wyślesz młodzież na obóz, rozbudujesz stadion. Wszystko jest ze sobą powiązane, więc jak dobrze zamkniesz koło będziesz rósł w silę się z sezonu na sezon.

W grze rywalizujemy w ligach (począwszy od Ekstraklasy po Dywizję 8), Pucharze Polski, Pucharze Dywizji i wielu innych oficjalnych pucharach. Mistrz kraju rywalizuje z innymi mistrzami w Pucharze Mistrzów, Zdobywca Pucharu Polski z zdobywcami pucharów z innych krajów. Oprócz oficjalnych rozgrywek każdy gracz może stworzyć swoją własną Ligę Towarzyską czy Prywatny Puchar. W końcu każdy musi rozegrać mecze towarzyskie, dzięki którym utrzyma formę drużyny na wysokim poziomie.

Solą gry są nasze nieoficjalne rozgrywki stworzone dla graczy przez graczy. Najważniejsza jest Liga Klanów, w której od ponad 10 lat w każdy piątek rozgrywane są pojedynki a ich celem jest zwycięstwo i mistrzostwo LK. A może przejawiasz bardziej lokalne przywiązanie? U nas też je znajdziesz! Piłkarski Turniej Miast, czyli rywalizacja managerów w barwach swojego miasta. Jeśli chciałbyś brać udział w tych rozgrywkach - nic trudnego, wystarczy zostać częścią naszej familii MZ.


manager hokejowy, manager piłki nożnej, sportowa, za darmo, menadżer hokejowy, menadżer piłkarski, online,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
FreeKick The Crims BloodWars Cosmo


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych