reklama

Lodowe Szczyty PBF

Lodowe Szczyty PBF
Strona główna z gry
Lodowe Szczyty są grą PBF (play by forum), której akcja toczy się w świecie fantasy.
W przeciwieństwie do większości PBFów, jakie można znaleźć w Internecie, tutaj szczególnie silny nacisk położony jest na narracje i odgrywanie swojej postaci, a mechanika stanowi sprawę całkowicie drugorzędną. Dzięki sporej ilości mistrzów gry każdy znajdzie tutaj coś pasującego do jego stylu i poziomu.
Niewątpliwą zaletą Lodowych Szczytów jest praktycznie całkowity brak jakichkolwiek ograniczeń NIE MA czegoś takiego jak wybór rasy, klasy czy umiejętności. Czemu? Ponieważ jeżeli sobie wymyślisz, że chcesz grać Pięciometrowym żukiem gnojarzem, z zawodu filozofem egzystencjonalistą, który najlepiej gra w ping-ponga, to nie jest żadne problem - wystarczy że mistrz gry zaakceptuje taką postać.
Jednak aby wstąpić w szeregi graczy, trzeba najpierw złożyć podanie - w nim dostanie się od któregoś mistrza gry temat, na jaki trzeba napisać opowiadanie. Owo służy weryfikacji stylu i umiejętności potencjalnego gracza. To chyba najlepiej pokazuje, iż nacisk położony jest nie na cyferki i punkty życia, a na snucie opowieści i odgrywanie swojej postaci.
Zapraszam wszystkich, którzy mają już dosyć dwuzdaniowych postów mistrzów gry ;)


fantasy, PBF,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
VM-Manager Travian Rogue PowerPlay Manager


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych