reklama

Księstwo Sarmacji

Księstwo Sarmacji
Strona główna z gry
Księstwo Sarmacji to mikronacja (państwo wirtualne), czyli internetowa wspólnota działająca na zasadach zbliżonych do tych rządzących realnymi państwami i społeczeństwami. Powstałe w 2002 toku Księstwo Sarmacji jest największym polskim państwem wirtualnym.

Mikronacje to coś więcej niż gra. Nie znajdziesz tu mistrza gry, konta premium, drzewek umiejętności czy regulaminów ograniczających przestrzeń i wymiar rozrywki. Sarmacja to ludzie ? to oni ją tworzą i
decydują o jej kształcie, oni tworzą społeczność będącą trzonem Księstwa. Mikronacje dają możliwość sprawdzenia się w wielu dziedzinach w sposób dotychczas niespotykany.

POLITYKA
Gdzie społeczność, tam jej liderzy. A więc politycy, partie, wybory? Choć w Sarmacji ? jak sama nazwa wskazuje ? panuje Książę, parlament wraz z rządem zajmują w niej poczesne miejsce. Nie musisz być politykiem, możesz także sprawdzić się jako dyplomata, sędzia, urzędnik czy samorządowiec.

MEDIA
W Sarmacji obecna jest także czwarta władza. Rzecz jasna, największą popularnością cieszą się agencje prasowe ? najbardziej poczytni dziennikarze są tu rozpoznawani na każdym kroku. Jeśli jednak wolisz karierę w radiu czy telewizji ? i te drogi stoją przed Tobą otworem.

WOJSKO
Armia w Internecie? A jednak! Oprócz dyskusji na tematy związane z militariami żołnierze Książęcych Sił Zbrojnych ćwiczą swe umiejętności na różnych symulatorach.

KULTURA
Malarstwo, muzyka, literatura. Te pojęcia nieobce są Sarmatom. W Księstwie istnieje wiele instytucji o profilu kulturalnym. Jeśli myślisz o karierze artysty ? po raz pierwszy możesz zaprezentować się szerszej publiczności.

SPORT
Sarmacka Liga Piłkarska, turnieje w snookera, olimpiada, skoki narciarskie? Tu nie wystarczą tylko zwinne palce i zbrojony klawisz spacji. A Sarmaci są bardzo usportowieni.


polityczna, RPG, ekonomiczna, mikronacja, towarzyska,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Cosmo Kolony BuzzerBeater SpaceAdventure StarAge


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych