reklama

Królestwo Dreamlandu

Królestwo Dreamlandu
Strona główna z gry
Witaj w świecie Królestwa Dreamlandu, pierwszego i najstarszego wirtualnego państwa (rodzaj zabawy internetowej polegającej na symulacji życia w świecie wirtualnym) w polskiej sieci. Istniejemy nieprzerwanie od 1998 roku.
Zostając obywatelem Królestwa możesz zrealizować swoje ambicje, poznać ciekawych ludzi i doskonale się rozerwać, a przy okazji - wiele się nauczyć. Dreamland nie jest zabawą, którą ogranicza wiek, płeć, czy umiejętności. Nie jesteśmy przedsięwzięciem komercyjnym, udział i zabawa są całkowicie bezpłatne. Poza e-mailem nie musisz ujawniać nam żadnych swoich realnych danych osobowych. Nie rozsyłamy spamu i żadnych listów niezwiązanych z życiem Królestwa.

Zapis i życie w królestwie
Aby zostać naszym obywatelem i przyłączyć się do zabawy, musisz wybrać prowincję, w której chcesz mieszkać - każda jest zupełnie inna.

Możliwości
W ramach Dreamlandu można realizować się na bardzo wiele sposobów. Możesz tu sprawdzić się jako polityk, dyplomata, działacz społeczny, naukowiec. Możesz założyć przedsiębiorstwo i zarabiać pieniądze, wydawać drukiem swoje opowiadania, pisać artykuły do gazet. Możesz rozwijać swoje umiejętności webmasterskie lub nauczyć się czytania i pisania aktów prawne. Ponad wszystko zaś znajdziesz tu pokrewne dusze - wiele przyjaźni miało swój początek w Dreamlandzie i wyszło już poza Internet. W Królestwie mieszkają i działają dziesiątki wirtualnych prawników, artystów, historyków, przedsiębiorców.

Ustrój
Królestwo jest monarchią konstytucyjną. Królowi podlega Rząd, a naród w powszechnych wyborach wybiera Izbę Poselską. Niezawisły Sąd Królestwa strzeże przestrzegania Konstytucji i innych dreamlandzkich praw. Równocześnie Dreamland jest federacją pięciu Prowincji - czego wyrazem jest Senat Królewski, składający się z reprezentantów pięciu Namiestników Koronnych powoływanych przez Króla. W obrębie Prowincji także toczy się życie polityczne, kulturalne i towarzyskie. Każda określa swój ustrój, organizuje własne wybory, tworzy własne prawa, które muszą być zgodne z prawem federalnym. Tutaj najłatwiej na początku znaleźć pomocną dłoń, poprosić kogoś o wprowadzenie w realia, znaleźć pierwsze zajęcie. Warto jednak cały czas śledzić wydarzenia na poziomie całej federacji.

Historia
Nasze największe święto narodowe obchodzimy 1 sierpnia - jest to rocznica powstania Dreamlandu. Tego dnia w 1998 roku, z inicjatywy naszego pierwszego Króla - TomBonda, Dreamland zaistniał po raz pierwszy w Internecie. Od tamtego czasu państwo rozwija się dynamicznie, przewinęły się już tędy setki, jeżeli nie tysiące ludzi. Drugim Królem Dreamlandu został - w lutym 2002 roku - eMBe. Obecnie - po Arturze I Wielkim, Pawle I oraz Edwardzie Arturze - panuje już szósty monarcha, Robert I, koronowany w styczniu 2010 r. Dokładniej z burzliwymi dziejami Dreamlandu zapoznasz się w Wielkiej Księdze Dreamlandu.

Kontakt
Jeżeli nie jesteś w stanie nadążać za toczącym się w Królestwie życiem lub już Cię to nie bawi, możesz opuścić Królestwo - wypisz się z Rejestru Mieszkańców. Nie chcemy zaludniać naszego państwa martwymi duszami.


mikronacja, towarzyska, polityczna, królestwo,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Tanoth Wanderer Wygraj Ligę


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych