reklama

InfiniteBattle

InfiniteBattle
Strona główna z gry
InfiniteBattle to kosmiczna gra strategiczna typu MMORPG istniejąca od 2008 r. Od tego momentu tysiące graczy zbierają się aby prowadzić ze sobą nieustanną walkę. Jeżeli chcesz do nich dołączyć potrzebujesz jedynie zwykłej przeglądarki internetowej. Gra została stworzona od podstaw przez polskich programistów dzięki czemu posiada najlepsze rozwiązania techniczne oparte na zupełnie nowym i niezawodnym silniku walki.

InfiniteBattle wyróżnia się spośród innych gier typu uGamela nowymi jednostkami bojowymi [induktor, hydra, ciężki krążownik, modliszka, ultra recykler, ultra transporter].


Nie brak też w naszej uGameli nowatorskich technologii [technologia anihilacji, technologia sensorowa, technologia ładowności, technologia nuklearna] oraz budynków.

Ponadto są w niej też stare i sprawdzone rozwiązań takie jak: ACS [sojuszniczy system walki], SD, GENERAŁOWIE czy zupełnie darmowy KOMANDOR.
---->Grę rozpoczynasz od wyboru jednego z czterech dostępnych uniwersów, z których każde ma inną prędkość gry, floty i wydobycia. Na początku otrzymujesz jedną planetę aby z czasem kolonizować nowe światy, prowadzić wojny, tworzyć sojusze i zawierać pakty. Rozpocznij od rozbudowy ekonomi, używając opcji kolejka budowania, po czym przystąp do rozwoju badań i odkrywania coraz to nowocześniejszych technologi. Gdy tylko osiągniesz odpowiedni poziom badań zbuduj statek kolonizacyjny i załóż gdzieś w galaktyce swą pierwszą kolonie. To bardzo ważne gdyż w razie ataku będziesz tam mógł ukryć swoją flotę i ciężko zarobione surowce. Jak tylko twoja ekonomia bedzie na tyle silna postaraj się zadbać o obronę swojej planety i koloni, buduj na nich różnorodne systemy obronne. Od prostych technologicznie wyrzutni rakiet po skomplikowane wyrzutnie plazmy, działa grawitonowe czy powłoki ochronne. Systematycznie rozwijaj flotę, to podstawa bytu w groźnym świecie InfinitiBattle WAR OF EMPIRES. Jak najszybciej postaraj sie przynajmniej o jeden księżyc, z którego będziesz mógł bezpiecznie wysyłać flotę na łowy. Gdy już będziesz miał własny księżyc rozbuduj na nim teleport, który pozwoli na błyskawiczne przesyłanie floty w różne zakątki galaktyki. Następnie wybuduj falangę czujników, która umożliwi śledzenie ruchów wrogich flot.
Kiedy będziesz już dość dobrze rozwinięty pod względem ekonomicznym oraz technologicznym ostatecznie zdecydujesz czy zostaniesz znanym w całej galaktyce handlarzem, który dzięki swym kopalniom surowców zdominuje handel w setkach układów słonecznych, czy też imperatorem z potężną armadą siejącą postrach w umysłach twoich wrogów. Imperatorem, którego imię znane będzie nawet w najodleglejszych zakątkach galaktyki.
Będziesz mógł prowadź ożywioną dyplomację by przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę, a gdy to zawiedzie sięgniesz po argument siły, swą niezniszczalną flotę.

Gra ta została stworzona jako rozwinięcie gry ogame. Co oferuje infinitebattle.com:
- nowe statki
- nowa obrona
- nowe badania
Gra powstała dla graczy wiec wszelkie modyfikacje i dodatki do gry są sugerowane przez graczy.
Dodatkowe urozmaicenia gry:
- można skolonizować 12 planet + 1 matka,
- nowa rakieta - atomowa powodująca spustoszenie nie tylko na planecie ale również wśród floty wroga,
- rozbudowane funkcje gry, pokazywanie wymaganych transporterów do ilości przewiezienia surowców, nasze statystyki w podglądzie i dużo innych dodatków dla przyjemniejszej gry.
- gra jest w pełni za darmo,
- forum na którym znajdziesz pomocnych graczy i odpowiedzi na twoje pytania,
- graczy z całego świata,
- ustawienia gry które tworzą ja bardziej dynamiczną i ciekawszą,
- opcje komandora, kolejka budowy czy międzygalaktyczny handlarz.
- brak jakichkolwiek płatnych dodatków by każdy gracz miał równe szanse.


ugamela, kosmiczna, ekonomiczna, strategiczna,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Street Of Race Cantr II


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych