reklama

Goal League

Goal League
Strona główna z gry
Gra jak sama nazwa wskazuje jest grą, która ma przyciągnąć pasjonatów piłki nożnej. Dokładniej mówiąc jest to internetowy manager piłkarski, w którym dostajemy pod opiekę drużynę. Nasze zadanie nie jest łatwe, zaczynamy z piłkarzami średniej klasy, w jakiejś odległej lidze z niewielkimi zapasami gotówki. Musimy zrobić z naszych amatorów prawdziwych asów piłki nożnej.

Mamy szereg możliwości dzięki którym możemy do tego doprowadzić, między innymi ustawiamy im odpowiedni trening, rozbudowujemy stadion, kupujemy, zwalniamy i sprzedajemy piłkarzy, podpisujemy kontrakty sponsorskie, szkolimy młodzikow i wiele innych.

Co tydzień rozgrywane są mecze ligowe, dzięki którym mamy szansę pokazać się naszym kibicom i zarobić troche gotówki, po meczu uaktualniana jest nasza tabela ligowa, przeliczane są bramki graczy itp. rzeczy, dzięki czemu mamy dokładny obraz tego, co nasza drużyna osiągnęła. Sam mecz wygląda dość ciekawie, mamy opis działań naszych asów na boisku, dzięki czemu oglądanie tego co się dzieje jest bardzo emocjonujące.

Gra się nigdy nie kończy, po skończeniu sezonu drużyny awansują bądź spadają z lig i zabawa zaczyna się na nowo.

Czas to pieniądz:
Jak wiadomo gry online zazwyczaj zajmują bardzo dużo czasu, przez co nie sposób w nich osiągnąć wyników jeśli się nie spędza czasu wolnego siedzi non stop przy komputerze. Goal Liga jest inna, tutaj wystarczy się logować raz w tygodniu a nawet rzadziej jeśli ktoś nie ma czasu, meczu nie trzeba na bierząco oglądać, gdyż cały raport mamy dostępny i później. Jeśli interesuje Was gra w której będzie można przeżyć wiele piłkarskich emocji a zarazem taka, która pozwoli wam żyć zamiast stawać się waszym życiem to Goal Liga się do tego idealnie nadaje.


sportowa, manager piłki nożnej,

Kilka losowych zrzutów ekranu z gier:

w grórę Hop do góry
Kolony Hattrick Gladiatus DarkOrbit VM-Manager


Projekt & Realizacja: Asert.pl - promocja gier przeglądarkowych